MaistoLyga

Žinių bazė

TINKAMA MITYBA

Atnaujino Admin, prieš

Tinkama (subalansuota) mityba aprūpina organizmą reikiamu energijos kiekiu bei visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Tokia mityba duoda ne tik trumpalaikius pokyčius (didesnė jėga, ištvermė, geresnė nuotaika, proto aštrumas) bet ir gali pasitarnauti kaip prevencinė priemonė nuo ligų. 

Skaityti daugiau

ŠIUOLAIKINĖ MITYBA

Atnaujino Admin, prieš

Tipinėje šių laikų mityboje dažniausiai vartojamas per didelis riebalų bei rafinuoto cukraus kiekis, o baltymų bei kompleksinių angliavandenių (krakmolo) - per mažas. Dėl to gali stigti energijos, atsirasti polinkis stimuliuojančioms medžiagoms (kavai, cigaretėms, šokoladui), kisti svoris. 

Skaityti daugiau

MŪSŲ MISIJA

Atnaujino Admin, prieš

Nuo to ką valgome priklauso ne tik kaip jaučiamės, atrodome, mąstome, kiek energijos turime, bet ir svarbiausia - kaip kokybiškai ir ilgai gyvename. Tam tikslui būtina pažinti savo organizmą bei žinoti tikslius kasdieninius poreikius

Dar prieš 20 metų, individualios mitybos subalansuotumo skaičiavimas buvo neįtikėtinai sudėtingas, bei daug laiko atimantis procesas. Dabar tai padaryti gali kiekvienas norintis ir vos per kelias minutes! 

Skaityti daugiau

PRODUKTŲ DERINIMAS

Atnaujino Admin, prieš

Žmogaus sveikatai didelę reikšmę sudaro jo mityba. Tai, kokį maistą valgome įtakoja mūsų savijautą. Svarbu ne tik maisto kokybė ir vertė, bet ir produktų suderinamumas. Šiame straipsnyje pateikiamos amerikiečių gydytojo Herberto Šeltono produktų derinimo rekomendacijos. 

Skaityti daugiau

Pradžios puslapis

MaistoLyga © 2022