MaistoLyga

Žinių bazė

MŪSŲ MISIJA

Atnaujino Admin, prieš

Nuo to ką valgome priklauso ne tik kaip jaučiamės, atrodome, mąstome, kiek energijos turime, bet ir svarbiausia - kaip kokybiškai ir ilgai gyvename. Tam tikslui būtina pažinti savo organizmą bei žinoti tikslius kasdieninius poreikius

Dar prieš 20 metų, individualios mitybos subalansuotumo skaičiavimas buvo neįtikėtinai sudėtingas, bei daug laiko atimantis procesas. Dabar tai padaryti gali kiekvienas norintis ir vos per kelias minutes! 

Projektą “MaistoLyga” įkūrėme su tikslu sukurti paprastą naudojimui, bet kartu ir efektyvią bei tikslią mitybos analizavimo ir planavimo platformą.

Asmeninių poreikių skaičiavimas (atsižvelgiant į norimą svorio tikslą), mitybos tipo pasirinkimas (standartinė, Keto, Paleo, kt.), dienos mitybos analizė, receptų maistinės vertės skaičiavimas - tai tik kelios pagrindinės funkcijos, kurias gali pasiekti visi registruoti sistemos nariai!

Projekto kūrimo eigoje, sudarėme detaliausią* lietuvišką maistinių produktų duomenų bazę, kurioje šiuo metu yra informacija apie daugiau nei 10 000 produktų.

Taip pat įgyvendinome “CrowdSourcing” modelį, tai yra - kiekvienas norintis, gali prisidėti prie viešos produktų bei receptų duomenų bazės pildymo.

Iki šios dienos “MaistoLyga” sistemą jau spėjo išbandyti daugiau nei 300 000 žmonių! Kaip ir anksčiau, taip ir dabar - kiekvienas norintis gali susikurti nemokamą nario paskyrą.

2021 metais sistemoje įgalinome automatinį mitybos planavimą, kuris veikia naudojantis Dirbtinio Intelekto sistema. Šiuo metu šios funkcijos veikia beta (bandomuoju) režimu.

Sustoti nežadame. Turime daug planų kaip ir toliau plėtoti pačią sistemą, kuri padės kuo daugiau žmonių siekti savo asmeninių tikslų mitybos pagalba!

 

Ačiū, kad esate su mumis! Laukite žinių, ir sveikesnio Jums rytojaus!

- MaistoLyga komanda

 

* - maistiniai produktai, receptai, mitybos planai bei asmeninės rekomendacijos aprašomi pagal daugiau nei 40 mitybos elementų.

Pradžios puslapis

MaistoLyga © 2023