MaistoLyga Informacinės Sistemos

Žinių bazė

MŪSŲ MISIJA

Atnaujino Admin, prieš

Nuo to ką valgome priklauso ne tik kaip jaučiamės, atrodome, mąstome, kiek energijos turime, bet ir svarbiausia - kaip kokybiškai ir ilgai gyvename. Tam tikslui būtina pažinti savo organizmą bei žinoti tikslius kasdieninius poreikius

Dar prieš 20 metų, individualios mitybos subalansuotumo skaičiavimas buvo neįtikėtinai sudėtingas, bei daug laiko atimantis procesas. Dabar tai padaryti gali kiekvienas norintis, ir vos per kelias minutes! 

Projektą “MaistoLyga” įkūrėme 2016 metais, su tikslu sukurti paprastą naudojimui, bet kartu ir efektyvią mitybos analizavimo platformą.

Asmeninių poreikių skaičiavimas (atsižvelgiant į norimą svorio tikslą), mitybos tipo pasirinkimas (standartinė, Keto, Paleo, kt.), dienos mitybos analizė, receptų maistinės vertės skaičiavimas - tai tik kelios pagrindinės funkcijos, kurias gali pasiekti visi registruoti sistemos nariai!

Projekto kūrimo eigoje, sudarėme detaliausią* lietuvišką maistinių produktų duomenų bazę, kurioje šiuo metu yra informacija apie daugiau nei 4000 produktų.

Taip pat 2018 metais įgyvendinome “CrowdSourcing” modelį, tai yra - kiekvienas norintis, gali prisidėti prie viešos produktų bei receptų duomenų bazės pildymo.

Iki 2019 metų sistema veikė “Beta” režimu, ir ją jau spėjo išbandyti daugiau nei 50000 vartotojų! Kaip ir anksčiau, taip ir dabar - kiekvienas norintis gali susikurti nemokamą vartotojo paskyrą.

Taip pat, jau visai netrukus, visiems nariams pristatysime integruotas Dirbtinio Intelekto funkcijas, kurios atvers neįtikėtinas galimybes analizuojant bei planuojant savo mitybą!

Ačiū, kad esate su mumis! Laukite žinių, ir sveikesnio Jums rytojaus!

- MaistoLyga komanda

 

* - maistiniai produktai, receptai, mitybos planai bei asmeninės rekomendacijos aprašomi pagal daugiau nei 40 mitybos elementų.

Naujausi įrašai